Monitor Gaming Samsung OdysseyG7 S43CG700 Negru | Alb 43" | VA | 3840x2160 | 144 Hz | 103 ppi | 1 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 43 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Timp de răspuns 1ms MPRT
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
DisplayPort 1x DP 1.4
Articol: LS43CG700NIXUA
Cod produs: 207607
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Tip Monitor Gaming
Serie Samsung Odyssey Neo G7
Ecran tactil Nu
Culoare Negru
Nuanță culoare Negru | Alb
Model OdysseyG7 S43CG700
Display
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 43
Tip panou VA
Iluminarea de fundal Mini LED
Aspect imagine 16:9
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Densitatea pixelilor (ppi) 103
Timp de răspuns 1 ms
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Nivel de performanță HDR DisplayHDR-600
Raport de contrast 4250:1
Сontrast dinamic 1M:1
Luminozitate (tipica) 400 cd/m2
Adâncime culori 10 bits
Gama de culori DCI 95%
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.4
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
USB-Hub USB-B 3.* Upstream / 2x USB-A 3.* Downstream
Stație de andocare și LAN 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Accesorii în set cablu DisplayPort
Caracteristici
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Multi-Ecran (PiP/PbP) Picture-in-Picture
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 9.2
Lățime (mm) 960.8
Înălțime (mm) 563.3
Adâncime (mm) 37.9
Sursa De Alimentare
Tip Sursă Alimentare Intern
Sistem audio
Boxe încorporate 10W