75" LED SMART TV SONY KD75X81KAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD75X81KAEP
Cod produs: 147423
Preț Rate Ultra
0 %
Formate HDR HDR10
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Diagonala ecranului (inch) 75
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W