Adaptor PoE APC Electronic LZD201-24W-24V-G Negru 24 W | IEEE802.at
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Rețea Ethernet 1x 10/100/1000 Mbps
PoE IEEE802.at
Consumul de Energie 24 W
Interval Până la 100 m
Temperatura de funcționare 0 °С - 40 °С
LED Indicator
Articol: LZD201-24W-24V-G
Cod produs: 124428
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Model LZD201-24W-24V-G
Tip Adaptor PoE
LED Indicator Da
Material carcasă Plastic
Consumul de Energie (W) 24
Sursa de alimentare 24V/1A
Caracteristici Plug and play
Interval Până la 100 m
Culoare Negru
Interfețe/Porturi
Rețea Ethernet 1x 1000 Mbps
PoE IEEE802.at
Dimensiuni și Greutate
Dimensiuni 88 x 33 x 57 mm