Monitor Gaming ASUS TUF Gaming VG27UQEL5A Negru 27" | IPS | 3840x2160 | 80 Hz | 1 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului (inch) 27
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 80 Hz
Timp de răspuns 1 ms
DisplayPort 1x DP 1.4
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Articol: VG27UQEL5A
Cod produs: 259307
Preț Rate Ultra
0 %
8  luni
Condiții
  • Garanție 36 luni
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Tip Monitor Gaming
Serie ASUS TUF
Ecran tactil Nu
Design Rame 3-Laturi fără ramă
Nuanță culoare Negru
Culoare Negru
Model TUF Gaming VG27UQEL5A
Display
Diagonala ecranului (inch) 27
Curbura ecranului Plat
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal LED
Aspect imagine 16:9
Timp de răspuns 1 ms
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Raport de contrast 1000:1
Сontrast dinamic 100M:1
Luminozitate (tipica) 400 cd/m2
Acoperire ecran Anti-luciu
Nivel de performanță HDR HDR10
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.4
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Accesorii în set Cablu de alimentare, cablu DisplayPort
Conector căști audio Da
Sistem audio
Boxe încorporate 2x 2W