115" LED SMART TV Samsung MRE115MR95FXUA Argintiu 3840x2160 px | 144 Hz | 70W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului (inch) 115
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal Micro RGB
Boxe încorporate 70W
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
USB Type-A 2x
Telecomandă Da
Articol: MRE115MR95FXUA
Cod produs: 248945
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Diagonala ecranului (inch) 115
Iluminarea de fundal Micro RGB
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Sistem audio
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Boxe încorporate 70W