24" LED SMART TV Toshiba 24WV3463DG Negru 1366x768 px | 5W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 24 "
Rezoluția Display-ului 1366x768 HD
Iluminarea de fundal ELED
Telecomandă
Boxe încorporate 2x 2.5W
USB Type-A 1 x
Articol: 24WV3463DG
Cod produs: 222215
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 24
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Viteză de procesare TPQ 1000
Rezoluția Display-ului 1366x768
Iluminarea de fundal ELED
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software VIDAA U OS
Asistent vocal Alexa
Tuner TV DVB-T/T2, DVB-C2, DVB-S2
HDMI CEC Da
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 1x
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Intrare Video Compozit Da
Conector căști audio Da
Sistem audio
Boxe încorporate 5W
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 75x75
Culoare Negru
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 553
Înălțime (mm) 333
Adâncime (mm) 63
Greutate (kg) 3.6
Caracteristici de Bază
Model 24WV3463DG
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
32" LED SMART TV Toshiba 32LV2563DG Negru
1920x1080 px | 16W | VIDAA U OS