Monitor Gaming ASUS TUF Gaming VG27AQML5A Negru 27" | IPS | 2560x1440 | 300 Hz | 1 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 27 "
Rezoluția Display-ului 2560x1440 WQHD
Tip panou IPS
Rata maximă de reîmprospătare 300 Hz
Timp de răspuns 1 ms (GtG)
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
DisplayPort 1x DP 1.4
Articol: VG27AQML5A
Cod produs: 240052
Preț Rate Ultra
0 %
8  luni
Condiții
  • Garanție 36 luni
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Tip Monitor Gaming
Serie ASUS TUF
Ecran tactil Nu
Nuanță culoare Negru
Culoare Negru
Model TUF Gaming VG27AQML5A
Display
Diagonala ecranului (inch) 27
Iluminarea de fundal LED
Curbura ecranului Plat
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 2560x1440
Aspect imagine 16:9
Timp de răspuns 1 ms
Luminozitate (tipica) 300 cd/m2
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Luminozitate (vârf) 400 cd/m2
Nivel de performanță HDR HDR10
Raport de contrast 1'300:1
Gama de culori DCI-P3 95%
Acoperire ecran Anti-luciu
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.4
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
USB-Hub 1x USB 3.2
Accesorii în set Cablu de alimentare, cablu DisplayPort
Caracteristici
Tehnologia Adaptive Sync Adaptive-Sync
Tehnologia de protecție a ochilor Da
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 215
Greutate (kg) 5.8
Lățime (mm) 615
Înălțime (mm) 534
Sistem audio
Boxe încorporate 4W