32" LED SMART TV Toshiba 32WA2063DG Negru 1366x768 px | 60 Hz | 12W | Android TV
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 32 "
Rezoluția Display-ului 1366x768 HD
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Boxe încorporate 2x 6 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 32WA2063DG
Cod produs: 202487
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Diagonala ecranului (inch) 32
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Viteză de procesare TPQ 1000
Rezoluția Display-ului 1366x768
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Boxe încorporate 12W
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Caracteristici
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
HDMI CEC Da
Asistent vocal Da
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 530
Lățime (mm) 732
Adâncime (mm) 128
Greutate (kg) 4.7
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrări HDMI 3x HDMI 1.4
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Design și Culoare
Design Rame 3-Laturi fără ramă
Interfață de montare VESA 75x75
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică A+
Caracteristici de Bază
Model 32WA2063DG
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
32" LED SMART TV Toshiba 32LV2563DG Negru
1920x1080 px | 16W | VIDAA U OS