32" LED SMART TV Toshiba 32WV2563DG Negru 1366x768 px | 12W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 32 "
Rezoluția Display-ului 1366x768 HD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă
Platformă software VIDAA U9
Boxe încorporate 2x 6 W
USB Type-A 1x
Articol: 32WV2563DG
Cod produs: 236846
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software VIDAA U OS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Asistent vocal Alexa
HDMI CEC Da
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 430
Lățime (mm) 728
Adâncime (mm) 78
Greutate (kg) 4.2
Terminal de conectivitate
CI Slot Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 1x
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Ieșire Audio Optică Da
Conector căști audio Da
Sistem audio
Boxe încorporate 12W
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 75x75
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Aluminu
Clasa energetică E
Caracteristici de Bază
Model 32WV2563DG
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 32
Rezoluția Display-ului 1366x768
Iluminarea de fundal DLED
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
32" LED SMART TV Toshiba 32LV2563DG Negru
1920x1080 px | 16W | VIDAA U OS