32" LED SMART TV Toshiba 32W3163DG Negru 1366x768 px | 12W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 32 "
Rezoluția Display-ului 1366x768 HD
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software VIDAA U OS
Boxe încorporate 2x 6 W
USB Type-A 1 x
Articol: 32W3163DG
Cod produs: 145665
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 32
Rezoluția Display-ului 1366x768
Iluminarea de fundal DLED
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 5
Înălțime (mm) 439
Lățime (mm) 732
Adâncime (mm) 78
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Boxe încorporate 12W
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Caracteristici
Platformă software VIDAA U OS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 1x
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 75x75
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică A+
Caracteristici de Bază
Model 32W3163DG
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
32" LED SMART TV Toshiba 32LV2563DG Negru
1920x1080 px | 16W | VIDAA U OS