40" LED SMART TV Toshiba 40LA3263DG Negru 1920x1080 px | 16W | Android TV
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 40 "
Rezoluția Display-ului 1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă
Platformă software Android TV
Boxe încorporate 2x 8 W
USB Type-A 2x
Articol: 40LA3263DG
Cod produs: 209357
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Diagonala ecranului (inch) 40
Rezoluția Display-ului 1920x1080
Viteză de procesare TPQ 1100
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 85
Greutate (kg) 8.5
Lățime (mm) 909
Înălțime (mm) 522
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Intrări Video Component 1x VGA
Intrare Video Compozit Da
Conector căști audio Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 16W