40" LED SMART TV Toshiba 40LV2463DG Negru 1920x1080 px | 60 Hz | 16W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 40 "
Rezoluția Display-ului 1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Telecomanda cu infraroșu
Platformă software VIDAA U OS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 8 W
USB Type-A 1 x
Articol: 40LV2463DG
Cod produs: 213924
Preț Rate Ultra
0 %
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Diagonala ecranului (inch) 40
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 16W