Monitor Gaming Philips 49M2C8900 Alb 49" | QD OLED | 5120x1440 | 240 Hz | 108 ppi | 0.03 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 49 "
Rezoluția Display-ului 5120x1440 Dual QHD
Tip panou QD OLED
Rata maximă de reîmprospătare 240 Hz
Timp de răspuns 0.03 ms (GtG)
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
DisplayPort 1x DP 1.4
Articol: 49M2C8900/00
Cod produs: 222299
Preț Rate Ultra
0 %
8  luni
Condiții
  • Garanție 36 luni
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Model 49M2C8900
Tip Monitor Gaming
Serie Evnia 8000
Nuanță culoare Alb
Ecran tactil Nu
Culoare Alb
Display
Diagonala ecranului (inch) 49
Tip panou QD OLED
Curbura ecranului Curbat
Aspect imagine 32:9
Rezoluția Display-ului 5120x1440
Densitatea pixelilor (ppi) 108
Timp de răspuns 0.03 ms
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Luminozitate (vârf) 1000 cd/m2
Nivel de performanță HDR Display HDR-400
Raport de contrast 1`500`000:1
Сontrast dinamic Mega DCR
Luminozitate (tipica) 250 cd/m2
Adâncime culori 10 bits
Gama de culori DCI-P3: 99%, sRGB 153.1%, NTSC 127.4%
Acoperire ecran Anti-luciu
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.4
Conector căști audio Da
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1
USB-Hub USB-B 3.* Upstream / 4x USB-A 3.* Downstream
Alimentare prin USB-C Până la 90W
Accesorii în set Cablu HDMI, cablu DisplayPort, cablu USB-С, cablu USB-B la USB-A
Caracteristici
Tehnologia Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro
Tehnologia de protecție a ochilor Da
Multi-Ecran (PiP/PbP) Picture-by-Picture, Picture-in-Picture
Comutator KVM Da
Calibrarea fabricii Da (Avg. ΔE<2)
Sursa De Alimentare
Tip Sursă Alimentare Intern
Sistem audio
Boxe încorporate 14W
Subwoofer încorporat 2x 7.5W