50" QLED SMART TV Toshiba 50QA7D63DG Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 50QA7D63DG
Cod produs: 200667
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 50
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR Dolby Vision
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Viteză de procesare TPQ 2600
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W