55" LED SMART TV SONY KD55X85LAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 20W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal Direct LED (Full Array)
Telecomandă
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 55X85LAEP
Cod produs: 209310
Preț Rate Ultra
0 %
Formate HDR HDR10
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Boxe încorporate 20W