55" LED SMART TV SONY KD55X81JAEP Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal ELED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD55X81JAEP
Cod produs: 129779
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
System on Chip (SoC)
GPU Mali-G52
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 71
Lățime (mm) 1243
Înălțime (mm) 719
Greutate (kg) 15.7
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet 1 x 10/100 Mbps
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Caracteristici de Bază
Model KD55X81JAEP
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Diagonala ecranului (inch) 55
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz