55" LED SMART TV SONY KD55X85KAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Android TV
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal DLED
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: KD55X85KAEP
Cod produs: 147429
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Tehnologie Motion Enhancement Motionflow XR
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă 1x (RF)
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Design Rame Rama Subțire
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 17.1
Lățime (mm) 1233
Înălțime (mm) 711
Adâncime (mm) 72
Caracteristici de Bază
Model KD55X85KAEP
Produse similare
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
65" LED SMART TV SONY 65S35 Negru
3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Google TV
Ultra Union
Ultra Weekend
alt-name
55" LED SMART TV SONY K55XR55B Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Google TV
65" LED SMART TV SONY 65X85LAEP Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Android TV