55" OLED SMART TV Samsung QE55S85FAUXUA Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
Articol: QE55S85FAUXUA
Cod produs: 232197
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Diagonala ecranului (inch) 55
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W
Caracteristici
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Asistent vocal Bixby
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
Bluetooth 5.3
Design și Culoare
Design Rame 4-Side Frameless
Interfață de montare VESA 300x200
Culoare Negru
Clasa de eficiență energetică A+
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1224.6
Înălțime (mm) 706.2
Adâncime (mm) 33.9
Greutate (kg) 12.2
Caracteristici de Bază
Model QE55S85FAUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%