55" OLED SMART TV SONY XR55A80LAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 30W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 3x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 55A80LAEP
Cod produs: 209308
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR HDR10
Tehnologie Motion Enhancement XR OLED Motion
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
GPU Mali-G52
Memorie internă(GB) 16
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 30W
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W