55" OLED SMART TV LG OLED55A1RLA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2 x
Articol: OLED55A1RLA
Cod produs: 130551
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W