Display Philips Q-Line 65BDL3650Q 65" Negru 60 Hz | 3840x2160 | 310 W
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Tip panou ADS
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Platformă software Android
Ecran tactil Fără Atingere
Telecomanda
Articol: 65BDL3650Q/00
Cod produs: 215474
Preț Rate Ultra
0 %
8  luni
Condiții
  • Garanție 36 luni
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Model Q-Line 65BDL3650Q
Aplicare (Utilizare) Birou
Tip Display
Clasa de eficiență energetică G
Temperatura de funcționare 0 °C - 40 °C
Culoare Negru
Nuanță culoare Negru
Display
Diagonala ecranului (inch) 65
Tip panou ADS
Rata de reîmprospătare 60 Hz
Luminozitate 400 cd/m2
Aspect imagine 16:9
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Contrast tipic 1200:1
Iluminarea de fundal DLED
Timp de răspuns 8 ms
Ecran tactil Nu
Interfețe/Porturi
RJ45-LAN 1x
DVI 1x DVI-I
HDMI 2x HDMI
USB 2.0 Type-A 2x
RS232 (COM) Port 1x
Porturi 3x audio jacks
USB 3.x Type-A 1x USB 3.1
Sursa De Alimentare
Adaptor de alimentare 100-240 V
Consumul de Energie (W) 310
Tip Sursă Alimentare Adaptor de alimentare extern
Caracteristici suplimentare
Platformă software Android
Interfață de montare VESA 400x400
Sistem audio
Boxe încorporate 10W