Display Philips D-Line 75BDL4650D 75" Negru 60 Hz | 3840x2160
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Tip panou ADS
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Platformă software Android
Ecran tactil Fără Atingere
Telecomanda
Articol: 75BDL4650D/00
Cod produs: 215476
Preț Rate Ultra
0 %
8  luni
Condiții
  • Garanție 36 luni
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Model D-Line 75BDL4650D
Aplicare (Utilizare) Casă, Birou
Tip Display
Clasa de eficiență energetică G
Temperatura de funcționare 0 °C - 40 °C
Culoare Negru
Nuanță culoare Negru
Display
Tip panou ADS
Rata de reîmprospătare 60 Hz
Luminozitate 500 cd/m2
Diagonala ecranului (inch) 75
Aspect imagine 16:9
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Contrast tipic 1200:1
Iluminarea de fundal DLED
Timp de răspuns 8 ms
Ecran tactil Nu
Interfețe/Porturi
RJ45-LAN 1x
Bluetooth 5.2
DVI 1x DVI-I
HDMI 2x HDMI 2.0
USB 2.0 Type-A 1x
USB 3.x Type-A 2x USB 3.2
USB Type-C 1x USB 3.0
RS232 (COM) Port 1x
Porturi Mufă combinată pentru căști/microfon
D-Sub (VGA) 1x
Caracteristici suplimentare
Standardul Wi-Fi IEEE 802.11ax
Platformă software Android
Interfață de montare VESA 600x400
Sistem audio
Boxe încorporate 10W