65" QLED SMART TV KIVI 65U770QB Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal Direct LED
Telecomandă
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: 65U770QB
Cod produs: 227165
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/T/C
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Asistent Google
System on Chip (SoC)
Memorie internă(GB) 8
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă Da
Intrare Video Compozit 1x Mini-RCA
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Conector căști audio Da
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 16.7
Lățime (mm) 1450
Înălțime (mm) 842
Adâncime (mm) 83
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Audio
Boxe încorporate 10W