65" LED SMART TV Toshiba 65UV1563DG Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă
Platformă software VIDAA U OS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 65UV1563DG
Cod produs: 236851
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software VIDAA U OS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Terminal de conectivitate
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
Conector căști audio Da
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 400x200
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Sistem audio
Boxe încorporate 10W