65" OLED SMART TV LG OLED65B2RLA Gri 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: OLED65B2RLA
Cod produs: 141749
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10 Pro
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W