65" OLED SMART TV LG OLED65GXRLA Negru 3840x2160 px | 100 Hz | 40W | webOS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Boxe încorporate 4x 10 W
USB Type-A 3 x
Articol: OLED65GXRLA
Cod produs: 125627
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Cinema HDR
Rata maximă de reîmprospătare 100 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 2x (RF/Sat)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 4.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame 4-Side Frameless
Interfață de montare VESA 300x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Aluminu
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1446
Înălțime (mm) 830
Adâncime (mm) 19.9
Greutate (kg) 29.8
Caracteristici de Bază
Model OLED65GXRLA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
77" OLED SMART TV LG OLED77C54LA Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS