75" QNED SMART TV LG 75QNED86T6A Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal ELED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 75QNED86T6A
Cod produs: 217016
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QNED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Tip panou IPS
Tehnologie Motion Enhancement Motion Pro
Diagonala ecranului (inch) 75
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Iluminarea de fundal ELED
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W