75" LED SMART TV Samsung UE75CU8000UXUA Gri 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal ELED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: UE75CU8000UXUA
Cod produs: 203674
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Tip panou VA
Diagonala ecranului (inch) 75
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal ELED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital Plus
Boxe încorporate 10W