75" Nanocell SMART TV LG 75NANO966PA Negru 7680x4320 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 75 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal Direct LED (Full Array)
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: 75NANO966PA
Cod produs: 136277
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip Nanocell SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Diagonala ecranului (inch) 75
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Asistent vocal Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Ultra Surround
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 400x400
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Aluminu
Clasa de eficiență energetică G
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 45
Lățime (mm) 1673
Înălțime (mm) 963
Greutate (kg) 42.7
Caracteristici de Bază
Model 75NANO966PA
Produse similare
Ultra Union
Certificat Cadou
alt-name
100" QNED SMART TV LG 100QNED86A6 Negru
3840x2160 px | 120 Hz | 40W | webOS