85" QLED SMART TV Samsung QE85QN800DUXUA Negru 7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 85 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi
Sound mirroring
Boxe încorporate 70W
USB Type-A 3x
Articol: QE85QN800DUXUA
Cod produs: 222193
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 85
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 165 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Tip panou VA
Tehnologie 3D Da
Iluminarea de fundal Mini LED
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Asistent vocal Bixby
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Boxe încorporate 70W