85" QLED SMART TV Samsung QE85QN900CUXUA Negru 7680x4320 px | 120 Hz | 90W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 85 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou QLED
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Boxe încorporate 6x 10 W + 2x 15 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: QE85QN900CUXUA
Cod produs: 202965
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 85
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Iluminarea de fundal Mini LED
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Senzor de lumină ambientală Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Sistem audio
Boxe încorporate 90W
Sistem Canale Audio 6.2.4 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W