85" QLED SMART TV Samsung QE85QN90DAUXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 85 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS-ADS
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE85QN90DAUXUA
Cod produs: 217116
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 85
Tip panou IPS-ADS
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Iluminarea de fundal Mini LED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T/T2, DVB-C2, DVB-S2
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Asistent vocal Asistent Google, Amazon Alexa
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x USB 2.0
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 27.9
Lățime (mm) 1892.2
Înălțime (mm) 1081.9
Greutate (kg) 43.5
Design și Culoare
Design Rame 4-Side Frameless
Interfață de montare VESA 600x400
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică A
Caracteristici de Bază
Model QE85QN90DAUXUA
Produse similare
Ultra Union
5 ani garanție
Reduceri de până la -30%
alt-name
100" QLED SMART TV Samsung QE100QN80FUXUA Negru
3840x2160 px | 144 Hz | Tizen
Ultra Union
Reduceri de până la -30%
alt-name
75" LED SMART TV Samsung QE75QN900FUXUA Negru
7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen