85" LED SMART TV SONY XR85X90LPAEP Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 40W | Android TV
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 85 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal Direct LED (Full Array)
Telecomandă Telecomanda cu infraroșu
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W + 2x 10 W
USB Type-A 2x
Articol: 85X90LPAEP
Cod produs: 223980
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip LED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 85
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Platformă software Android TV
DLNA Da
Tehnologia Adaptive Sync Bravia Sync
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Senzor de lumină ambientală Senzor de lumină
Asistent vocal Asistent Google, Amazon Alexa
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Memorie internă(GB) 32
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Intrare Video Compozit 1x AV
Bluetooth 4.2
Conector căști audio Da
Sistem audio
Boxe încorporate 40W