Laptop Gaming Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-I31 Abyssal Black 16" | IPS | 180 Hz | 16 GB | 1 TB | Intel Core i7-14650HX | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 Gb GDDR7
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Sistem de Operare Fără SO
Sloturi memorie 2x SO-DIMM
Diagonala ecranului (inch) 16
Rezoluția Display-ului 1920x1200
Capacitate stocare 1 TB
Grafică Integrată Intel UHD Graphics
Rata de reîmprospătare 180 Hz
Articol: NH.U64EU.009
Cod produs: 257075
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Aplicare (Utilizare) Casă, Birou
Tip Laptop Gaming
Sistem de Operare Fără SO
Tip carcasă Laptop Classic
Material carcasă Aluminiu
Nuanță culoare Abyssal Black
Culoare Negru
Model Predator Helios Neo 16 PHN16-I31
Memorie
Memoria RAM 16 GB
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Număr Module Memori 2
Sloturi memorie 2x SO-DIMM
Display
Diagonala ecranului (inch) 16
Tip panou IPS
Luminozitate 500 cd/m2
Aspect imagine 16:10
Suprafață Display Anti-Strălucire
Rata de reîmprospătare 180 Hz
Procesor
Modelul procesorului Intel Core i7
Nume-cod Procesor Raptor Lake
Model/Număr Procesor Intel Core i7-14650HX
Numar Nuclee 16x Nuclee
Numar thread-uri 24x Threads
Frecvența procesor (GHz) 3.7
Frecvența Turbo (GHz) 5.2
Memorie Cache (L3) 30 MB
Conectivitate Rețea
Bluetooth 5.3
Controler Wi-Fi Wi-Fi 6
Caracteristici suplimentare
Card Reader MicroSD
Tastatură (încorporată) Gaming Backlit numeric keyboard, En/Ru
Boxe încorporate Da
Cameră Web 1080p FHD
Microfon încorporat Da
Unitate de disc optic Nu
Baterie de alimentare
Tip de baterie Litium-Ion
Baterie 92 Wh
Interfețe/Porturi
HDMI 1x HDMI 2.1
USB 3.x Type-A 2x USB 3.2
Conectori audio 3.5mm jack
RJ45-LAN 1x
USB Type-C 2x USB 4.0
Conector Thunderbolt 1x Thunderbolt 4
Dispozitive de stocare
Capacitate stocare 1 TB
Tip Stocare #1 SSD M.2 NVMe PCIe Gen 4
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 2.5
Lățime (cm) 35.7
Adâncime (cm) 27.6
Înălțime (cm) 2.7
Grafică și Audio
Model GPU NVIDIA GeForce RTX 5060
Grafică Discretă Da
Memorie Video 8 Gb GDDR7
Accesorii incluse
Adaptor de alimentare 230W AC adapter