Monitor Samsung S34C650U Negru 34" | VA | 3440x1440 | 100 Hz | 15 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Materiale Aluminiu, plastic
Diagonala ecranului (inch) 34
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3440x1440
Rata maximă de reîmprospătare 100 Hz
Timp de răspuns 15 ms
DisplayPort 1x DP 1.2
Intrări HDMI 1x
Articol: LS34C650UAIXUA
Cod produs: 247998
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Tip Monitor
Materiale Aluminiu, plastic
Serie Samsung ViewFinity S6
Ecran tactil Nu
Nuanță culoare Negru
Culoare Negru
Model S34C650U
Display
Diagonala ecranului (inch) 34
Curbura ecranului 1000R
Tip panou VA
Aspect imagine 21:9
Timp de răspuns 15 ms
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Raport de contrast 3000:1
Luminozitate (tipica) 350 cd/m²
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.2
Intrări HDMI 1x
USB-Hub USB-B 3.* Upstream / 3x USB-A 3.* Downstream
Alimentare prin USB-C Până la 90W
Stație de andocare și LAN 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Conector căști audio Da
Sursa De Alimentare
Tip Sursă Alimentare Intern
Sistem audio
Boxe încorporate 5W