100" QLED SMART TV Samsung QE100QN80FUXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 100 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou Mini LED
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Wi-Fi
USB Type-A 2x
Articol: QE100QN80FUXUA
Cod produs: 244477
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 100
Tip panou Mini LED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Caracteristici
Telecomandă SolarCell Remote
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Asistent vocal Bixby
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Rețea Ethernet 1 x Gigabit Ethernet
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Bluetooth 5.3
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Sistem Canale Audio 4.0.4 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Design și Culoare
Design Rame 3-Laturi fără ramă
Interfață de montare VESA 600x400
Culoare Negru
Materiale Plastic, Metal
Clasa de eficiență energetică F
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 2229.8
Înălțime (mm) 1273.4
Adâncime (mm) 57.4
Greutate (kg) 58.9
Caracteristici de Bază
Model QE100QN80FUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%
alt-name
75" LED SMART TV Samsung QE75QN900FUXUA Negru
7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen