77" OLED SMART TV Samsung QE77S99HXUXUA Negru 3840x2160 px | 165 Hz | 70W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului (inch) 77
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal OLED
Boxe încorporate 70W
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
USB Type-A 2x
Telecomandă Da
Articol: QE77S99HXUXUA
Cod produs: 259871
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 165 Hz
Diagonala ecranului (inch) 77
Iluminarea de fundal OLED
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Sistem audio
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 70W
Caracteristici
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
HDMI CEC Da
Asistent vocal Bixby
Telecomandă Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Screen Mirroring Da
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x
Intrare antenă Da
Bluetooth 5.3
Ieșire Audio Optică Da
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 400x400
Culoare Negru
Clasa energetică E
Dimensiuni și Greutate
Lățime (mm) 1782.6
Înălțime (mm) 1049.6
Adâncime (mm) 26.6
Greutate (kg) 31.7
Caracteristici de Bază
Model QE77S99HXUXUA
Produse similare
Ultra Union
Reduceri de până la -30%