Monitor Gaming Samsung Odyssey G7 S27DG700 Negru 27" | IPS | 3840x2160 | 144 Hz | 1 ms
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 27 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Timp de răspuns 1 ms (GtG)
Intrări HDMI 2x
DisplayPort 1x DP 1.4
Articol: LS27DG700EIXUA
Cod produs: 231290
Preț Rate Ultra
0 %
  • Condițiile ofertei publice
Caracteristici de Bază
Model Odyssey G7 S27DG700
Tip Monitor Gaming
Serie Odyssey
Ecran tactil Nu
Design Rame Fără rama
Nuanță culoare Negru
Culoare Negru
Display
Diagonala ecranului (inch) 27
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal W-LED
Aspect imagine 16:9
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Timp de răspuns 1 ms
Unghi de vizualizare 178° / 178°
Acoperire ecran Anti-luciu
Nivel de performanță HDR Display HDR-400
Raport de contrast 1000:1
Luminozitate (tipica) 350 cd/m²
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 7.1
Lățime (mm) 613
Înălțime (mm) 553.2
Adâncime (mm) 236.5
Caracteristici
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible
Tehnologia de protecție a ochilor Da
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Conexiuni
DisplayPort 1x DP 1.4
Intrări HDMI 2x HDMI 1.4
USB-Hub USB-B 3.* Upstream / 2x USB-A 3.* Downstream
Stație de andocare și LAN 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Accesorii în set Cablu de alimentare, cablu DisplayPort
Sistem audio
Boxe încorporate 10W