40" LED SMART TV Toshiba 40LV2563DG Negru 1920x1080 px | 16W | VIDAA U OS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 40 "
Rezoluția Display-ului 1920x1080 FHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă
Platformă software VIDAA U9
Boxe încorporate 2x 8 W
USB Type-A 1x
Articol: 40LV2563DG
Cod produs: 236848
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 40
Formate HDR Cinema HDR
Rezoluția Display-ului 1920x1080
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Telecomandă Da
Platformă software VIDAA U OS
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Asistent vocal Alexa
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Terminal de conectivitate
CI Slot Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 1x
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 2x HDMI 2.0
Conector căști audio Da
Design și Culoare
Interfață de montare VESA 100x100
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS, Aluminu
Clasa energetică E
Sistem audio
Boxe încorporate 16W