43" QLED SMART TV Toshiba 43QA2363DG Negru 3840x2160 px | 16W | Android TV
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 43 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Telecomanda cu infraroșu
Platformă software Android TV
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 8 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 43QA2363DG
Cod produs: 213925
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 43
Formate HDR HDR10
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Caracteristici
Platformă software Android TV
Tuner TV DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C
HDMI CEC Da
Asistent vocal Asistent Google
Dimensiuni și Greutate
Înălțime (mm) 561
Lățime (mm) 965
Adâncime (mm) 87
Greutate (kg) 7.15
Terminal de conectivitate
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet RJ-45
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă Da
Intrări HDMI 3x HDMI 2.1
Bluetooth 5.0
Ieșire Audio Optică Da
Conector căști audio Da
Sistem audio
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 16W