43" Nanocell SMART TV LG 43NANO766QA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 43 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou IPS
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 43NANO766QA
Cod produs: 143951
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip Nanocell SMART TV
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Diagonala ecranului (inch) 43
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou IPS
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W