50" Nanocell SMART TV LG 50NANO766QA Negru 3840x2160 px | 60 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 50 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal DLED
Telecomandă Smart
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: 50NANO766QA
Cod produs: 143954
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip Nanocell SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 50
Curbura ecranului Plat
Adâncime culori 10 bits
Formate HDR HDR10 Pro
Rata maximă de reîmprospătare 60 Hz
Tip panou VA
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal DLED
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.0 Stereo
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W