55" OLED SMART TV Samsung QE55S90CAUXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | 10W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 2x USB 2.0
Articol: QE55S90CAUXUA
Cod produs: 202956
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Plus
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium
Senzor de lumină ambientală Da
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 2x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Sistem audio
Subwoofer încorporat 1x 20 W
Sistem Canale Audio 2.1
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 10W