77" OLED SMART TV Samsung QE77S90CAUXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 77 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QD OLED
Iluminarea de fundal OLED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 40W
USB Type-A 2x
Articol: QE77S90CAUXUA
Cod produs: 203758
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 77
Tip panou QD OLED
Iluminarea de fundal OLED
Curbura ecranului Plat
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator Turbo Pro
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz
Adâncime culori 10 bits
Sistem audio
Sistem Canale Audio 2.1 CH
Boxe încorporate 40W