55" OLED SMART TV Samsung QE55S95CAUXUA Negru 3840x2160 px | 144 Hz | Tizen
În stoc În showroom
Culoare
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Rezoluția Display-ului 3840x2160 4K UHD
Tip panou QD OLED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
USB Type-A 3x
Articol: QE55S95CAUXUA
Cod produs: 203752
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip OLED SMART TV
Tip panou QD OLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Quantum HDR
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator Turbo Pro
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 144 Hz