65" OLED SMART TV Samsung QE65S99HXUXUA Negru 3840x2160 px | 165 Hz | 70W | Tizen
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Iluminarea de fundal OLED
Boxe încorporate 70W
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
USB Type-A 2x
Telecomandă Da
Articol: QE65S99HXUXUA
Cod produs: 259872
Preț Rate Ultra
0 %
Curbura ecranului Plat
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 165 Hz
Diagonala ecranului (inch) 65
Iluminarea de fundal OLED
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Sistem audio
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Atmos
Boxe încorporate 70W