55" OLED SMART TV LG OLED55C14LB Negru 3840x2160 px | 120 Hz | 10W | webOS
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 55 "
Platformă software webOS
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: OLED55C14LB
Cod produs: 130557
Preț Rate Ultra
0 %
Diagonala ecranului (inch) 55
Formate HDR Dolby Vision
Tip panou OLED
Rezoluția Display-ului 3840x2160
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
Numar Nuclee 4x Nuclee
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 23
Lățime (mm) 1228
Înălțime (mm) 706
Adâncime (mm) 46.9
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Sistem Canale Audio 2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital
Boxe încorporate 10W
Subwoofer încorporat 2x 10 W