65" QLED SMART TV Samsung QE65QN800DUXUA Negru 7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou VA
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi
Sound mirroring
Boxe încorporate 70W
USB Type-A 3x
Articol: QE65QN800DUXUA
Cod produs: 222189
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip QLED SMART TV
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare 165 Hz
Tehnologie Motion Enhancement Motion Xcelerator
Tip panou VA
Tehnologie 3D Da
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Senzor de lumină ambientală Eco Sensor
Asistent vocal Bixby
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.1
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 22.5
Lățime (mm) 1443.7
Înălțime (mm) 828.4
Adâncime (mm) 17.2
Sistem audio
Boxe încorporate 70W