65" MiniLED SMART TV Samsung QE65QN800AAUXUA Negru 7680x4320 px | 120 Hz | 40W | Tizen
În stoc În showroom
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal Mini LED
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Boxe încorporate 4x 5 W + 2x 10 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: QE65QN800AAUXUA
Cod produs: 128370
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip MiniLED SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR HDR10+
Viteză de procesare PQI 4800
Iluminarea de fundal Mini LED
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2
DLNA Da
HDMI CEC Da
Asistent vocal Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Senzor de lumină ambientală Da
System on Chip (SoC)
Numar Nuclee 4x Nuclee
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 3x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ac
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Intrare antenă 1x (RF)
Bluetooth 5.2
Ieșire Audio Optică Da
Dimensiuni și Greutate
Greutate (kg) 22.7
Lățime (mm) 1443.7
Înălțime (mm) 828.4
Adâncime (mm) 16.9
Sistem audio
Boxe încorporate 40W
Sistem Canale Audio 4.2.2 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital Plus
Subwoofer încorporat 2x 10 W