65" MiniLED SMART TV Samsung QE65QN900BUXUA Negru 7680x4320 px | 120 Hz | 90W | Tizen
În stoc În showroom
Diagonala ecranului(inch)
Descriere scurtă:
Diagonala ecranului 65 "
Rezoluția Display-ului 7680x4320 8K UHD
Tip panou QLED
Iluminarea de fundal Mini LED
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Boxe încorporate 6x 10 W + 2x 15 W
USB Type-A 3x USB2.0
Articol: QE65QN900BUXUA
Cod produs: 144829
Preț Rate Ultra
0 %
Display
Tip MiniLED SMART TV
Rezoluția Display-ului 7680x4320
Tip panou QLED
Curbura ecranului Plat
Diagonala ecranului (inch) 65
Formate HDR Quantum HDR
Viteză de procesare PQI 5000
Iluminarea de fundal Mini LED
Rata maximă de reîmprospătare 120 Hz
Adâncime culori 10 bits
Caracteristici
Telecomandă Smart
Platformă software Tizen
Tuner TV DVB-T2/C/S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S
DLNA Da
HDMI CEC Da
Screen Mirroring Da
Tehnologia Adaptive Sync AMD FreeSync Premium Pro
Asistent vocal Google Assistant, Alexa built-in
Terminal de conectivitate
Intrări HDMI 4x HDMI 2.0
HDMI ARC (Audio Return Channel) Da
CI Slot Da
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 ax
Wi-Fi Direct Da
Rețea Ethernet Da
USB Type-A 3x USB 2.0
Dimensiuni și Greutate
Adâncime (mm) 15.2
Lățime (mm) 1433.1
Înălțime (mm) 819.9
Greutate (kg) 22.6
Sistem audio
Boxe încorporate 90W
Sistem Canale Audio 6.2.4 CH
Suport pentru modul de sunet surround Dolby Digital Plus
Subwoofer încorporat 2x 10 W
Design și Culoare
Design Rame Fără rama
Interfață de montare VESA 400x300
Culoare Negru
Materiale Plastic ABS
Clasa de eficiență energetică G
Caracteristici de Bază
Model QE65QN900BUXUA
Produse similare
Ultra Union
5 ani garanție
Reduceri de până la -30%
alt-name
100" QLED SMART TV Samsung QE100QN80FUXUA Negru
3840x2160 px | 144 Hz | Tizen
Ultra Union
Reduceri de până la -30%
alt-name
75" LED SMART TV Samsung QE75QN900FUXUA Negru
7680x4320 px | 165 Hz | 70W | Tizen